KERKÜK’TEN BÜYÜK TURAN’A

18 Eylül 2017 0 yorum Denemeler-Makaleler 1243 Görüntüleme

KERKÜK’TEN BÜYÜK TURAN’A
Türk milleti bazı adımlar için geç kalmış olabilir mi, dersiniz?
Türk milleti hiç bir şey için geç kalmaz! Onu tanıyan düşmanı da bunu çok iyi bildiği için adımını sağlam atmaya çalışmakta ve elini ateşe sokmaktansa maşa kullanmaya çalışmaktadır. Bizi bizden iyi bilen ve tanıyan düşmanlarımız başına gelecekleri biliyor. Dün Kut’ul Amare’de, Çanakkale’de veya dünyanın her hangi bir yerinde başına gelenleri hafızasından silemedi, silemez de.
Yeter ki biz kendimize dönelim. Muhammed’in ordusu, Allah’ın yeryüzündeki askerleri olarak anılan ve tarihte pes etmek nedir bilmeyen bu millet kendine gelir. Yeni tabirle fabrika ayarlarına dönen bir milletin karşısında hiçbir güç tutunamaz nitekim tutunamadı da. Şimdi Kerkük için ele ele verip birlik olma zamanı ve tüm yurtta milli gösteri seferberliği ilan edip kardeşlerimizin yanında olduğunu gösterme günü.
Türk devleti artık dost ve düşman devletlerin tekrar gözden geçirmek ve bundan sonraki atacağı adımları bu dostlar ve düşmanlar ayrımına göre yapmak zorundadır. Bizi bölmeye çalışan bizi vurması için dünyadaki tüm terör gruplarını destekleyen devletler bizim dostumuz olabilir mi? Şimdi yarından tezi yok devlet politikası haline getirilen tüm adımlar gözden geçirilmeli, en başta Avrupa birliğiyle imzalanan tüm ikili antlaşmalar ve sözde müttefiklerimizle yapılan tüm ahitler yeniden ele alınmalıdır.
Kerkük bahane edilerek savaşa sokulacaksak kendi öz benliğimize dönüp BÜYÜK TURAN İMPARATORLUĞU yolunda ilk adımı atmalıyız. Emeklemeyi, lafı gevelemeyi bırakarak koşar adım kardeşlerimizle kuracağımız büyük devletimiz dünyada adaleti sağlayacak, nizamı ve refahı artıracak Türk’ün sarsılmaz gücüyle tüm dünyaya huzur dağıtacaktır.
Yüzyıllarca yaptığımız gibi yine tüm dünya da yüzler gülecek, hangi din ve milletten olursa olsun herkes mutlu bir şekilde hayatını sürdürecektir. Bizim kuracağımız devlet ne Kızılderili olana kıyar, ne Afrika’daki mazlumu aç bırakır ne de işinde çalışan emektarı kapitalizmin ellerinde sömürülmesine izin verir.
Yarından tezi yok Atatürk’ün eline aldığı Mete’nin, Kurt başlı sancağımızı açıp tüm dünya mazlum milletleri için tekrar umut olalım. Karanlıklara ışık, dertlere deva zalimlere zulüm olalım.
Allah; Türk milletini muzaffer eylesin…
Fatih KAPLAN 18.09.2017

Yazılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Suç teşkil edecek yazılardan dolayı edebice.net sorumlu tutulamaz.

Yazar Hakkında

İlginizi Çekebilir

0 yorum