İKİ KÖPEK HABERİ

27 Temmuz 2017 0 yorum Genel 1227 Görüntüleme

İKİ KÖPEK HABERİ VE MİLLİ BASIN İHTİYACI
İlk köpek haberi; geçenlerde gözüme takıldı. İsrail’in Siyonist askerleri küçücük bir çocuğun üzerine köpeklerini salmışlar ve çocuk ağladıkça onlar eğleniyor, çocuk yalvardıkça onlar kahkaha atıp köpeklerini daha da ateşlendirip mazlumun üzerine salıyorlar. Dünya kuruldu kurulalı ne ihanetlerinden ne de vahşiliklerinden vazgeçmeyen bu Siyonizm uşakları mazlumlara eziyet etmekten öyle zevk alıyorlardı ki, saldırıya geçen köpek onların asıl maksadını bilse anında onlara saldırır ve çocuğun intikamını onlardan alırdı. Köpekten daha aşağılık ondan daha vahşice yaklaşımlarla insanlığa zulmeden ve bunu da kutsal kitaplarının bir emri gibi telakki edip yeryüzüne uygulamaya koyulan Siyonizm canavarlarını Allah bir gün helak edecek ve gereken cezayı verecektir.
İkinci köpek haberi ise; yukarıdaki görüntüleri izledikten sonra kanallarda acaba bu nasıl bir yankı buldu merakı içime düştüğünde oldu. Tek tek erinmeden televizyon kanallarını gezerken diğer köpek haberine rastladım. Adamın birinin psikolojik sorunları varmış ve bir de köpeği varmış. Bu cins köpek kaybolmuş ve o televizyon kanalı bunu öyle bir sunuyor öyle bir anlatıyor ki diğer görüntü insanın aklından çıkıp gidiyor. Ne dünyada olan diğer gelişmeler nede herhangi başka sıkıntı verici bir haber inanın hiç aklınıza bile gelmiyor. Tek sorun kaybolan köpek!
İşte buyurun, medyamızın hali! Mazlumlara kol kanat germesi gereken bir ülkenin, ruhunu kaybetmiş ve uyutmaya programlanmış medyası. Köpeğin hedefindeki çocuk bugün bir başka İslam ülkesinin mazlum çocuğu ama unutmayın o çocuğun işi bitince, bugün sesini çıkarmayanların çocuklarına sıra gelecek. Köpeğin sahipleri için se, kimin çocuğu olduğu hiç önemli değil.
Artık yerel basın olsun, ülke basını olsun milli şuura sahip olmak zorundayız. Basın kuruluşları bir toplumun gören gözleri, duyan kulağı, konuşan dilidir. Dünyanın hangi noktasında bir mazlum ağlıyor, basın bunu duyup bize göstermiyor ve aman gelirlerimiz kesilir diye hesap içine giriyorsa Allah bunun hesabını sorar.
Toplum yönlendirme çabalarına ve medyanın bu tür girişimlerine toplumsal tepkiyi vermemiz ve gerektiği noktada uyarımızı yapmamız gerekmektedir.
Allah, tüm yönleriyle milletine hizmet eden, topluma faydalı çalışmalar yapan insanları yanımızdan ve başımızdan eksik etmesin.
Şeytanın çocukları unutmasın ki; Türk milleti henüz yeryüzünden kaybolmadı. Türk’ün kılıcı parladığında tüm karanlıklar aydınlanır ve zalimler kaçacak delik arar.
Allah; Türk’ü korusun ve yüceltsin…
Fatih KAPLAN 27.07.2017

Yazılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Suç teşkil edecek yazılardan dolayı edebice.net sorumlu tutulamaz.

Yazar Hakkında

İlginizi Çekebilir

0 yorum