KUDÜS YANIYOR AMA SİZ ALDIRMAYIN

24 Temmuz 2017 0 yorum Denemeler-Makaleler 1573 Görüntüleme

kudus-yaniyor
Semavi dinlerin kesişme noktası, peygamber efendimizin tüm peygamberlere imamlık yaptığı, Mirac’a, çıkarken ki uğrak noktası, ilk kıblemiz, ecdadımızın yadigârı, Mescidi Aksa can çekişiyor. Sokaklarından insanlar toplanıyor, erkekleri hakarete, kadınları tecavüze uğruyor, çocukları köpeklere yem ediliyor ama siz, biz, bizler lütfen ALDIRMAYALIM.
Aman ha! sakın aldırmayın, dizilerin başından kalkmayın, sakın ha bir bölümünü dahi kaçırmayın hatta ve hatta mümkünse reklamlarda bile kanal değiştirmeyin yanlışlıkla yukarda saydığımız görüntülerden görürsünüz canınız sıkılır. Boş verin ne de olsa oradakiler insan değil, onlar için canınızı sıkmaya değmez. Hafta sonu gideceğiniz piknikleri, bu sene yapacağınız tatilleri ertelemeyin, akşamları okeyi, gece yarısına kadar halı saha maçını kaçırmayın, ya da bol bol kulaklığınızı takıp yürüyüşe devam edin. Nasılsa sizleri ileriki sokakta bir Siyonist askeri durdurmayacak, yanınızda eşinize hakaret etmeyecek, çocuklarınızın üzerine köpekle saldırmayacak, sizleri evlerinize girmekten alıkoymayacak.
Ayrıca bizler, Siyonist devlete laf edersek, bize bu yıl tohum göndermez ya da insansız hava aracı göndermeyip bizleri terörle mücadelemizde sekteye uğratır o yüzden lütfen susun. Kurulduğunda ilk tanıyan devletlerden olduğumuz için kurduğumuz güzel dostluğa gölge düşürmeyin. Onların ürettiği her şeyi alıp, tüm ülkelere faizle borç vermesine yardımcı olun ki, Allah hesap sorduğu zaman cevap verebilesiniz.
Hem ne işiniz var orada olup bitenle onlar Arap, hani bizi arkamızdan vurmuştu onlar(!) veyahut oyuna getirilip bizi arkamızdan vuran Hristiyan Araplarla aynı kefeye koyun ne de olsa hepsi aynı millet. Siyonistlerin attığı misket bombaları, sizin mahallenizde patlamıyor nasılsa, susun sesiniz çıkmasın. Hem aklınızda tutun ve unutmayın; ‘’bize dokunmayan yılan bin yıl yaşasın’’ diye bir Yahudi atasözü var. Yılan şimdilik bize dokunmuyor Mescidi Aksa’da Cuma namazı kılmak yasak. Bizim camilerimiz açık, boş verin…
Her şeyi unutun ama şunu unutmayın; Nisa suresi 161. Ayette;
– Yahudilerin zulmetmeleri ve birçok kimseleri Allah yolundan alıkoymaları, yasaklandıkları halde faiz almaları ve insanların mallarını haksız yere yemeleri sebebiyle daha önce kendilerine helâl kılınan temiz şeyleri haram kıldık. Onlardan kâfir olanlara can yakıcı bir azap hazırladık.
Diye buyurmaktadır ve bizler Türk olduğumuzu unutsak da onlar asla unutmuyorlar…
Sahte hümanistlik oyunlarını bırakın ve elinizden hiç bir şey gelmiyorsa bile bu insanlar için dua edin ve elinizden geldiği kadar da Siyonistlerin ürünlerini evinize sokmayın.
Allah mazlumlara bu dünyada bizlere de öbür dünyada kolaylıklar versin…
Fatih KAPLAN 24.07.2017

Yazılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Suç teşkil edecek yazılardan dolayı edebice.net sorumlu tutulamaz.

Yazar Hakkında

İlginizi Çekebilir

0 yorum