YURTTA SULH KONSEYİ’NE

13 Temmuz 2017 0 yorum Genel 1267 Görüntüleme

YURTTA SULH KONSEYİ’NE
Şeytanın yeryüzündeki temsilcileri, Tuğyana uyup Tağuta yönelen it soylarına!
İnsanlar Nuh tufanından sonra üçe ayrılmış siz bu üç soydan biri olan İT SOYUNDAN mısınız? İtin yalı sıcak gelince sahibine hırlarmış.
Yüce Türk milleti sizlere makam, mevki, rütbe, şan ve şerefinden paye verdi. Peki ya sizler ve size yön verenler hangi devletten bu mevkilerden daha büyük bir mevki sözü aldınız da sırtınızı bu yüce millete dönüp silahlarınızı bu millete çevirdiniz.
Asırlardır dünyaya yön veren nizam getiren Allah’ın dinini yaymak için, beşikteki bebeğini bırakıp cepheye giden, 15 yaşında cepheye ölmek için giden, 20 yaşında şehadet şerbetini içmek için güle oynaya cepheye giden bu milletin torunları size ne yaptı da siz silahlarınızı bu insanlara çevirdiniz?
Bu şerefsizliği neden yaptınız? Size kim neyi vaad etti? Dün bu şerefsizliği yaptınız bugün niye kabul etmiyorsunuz? Kimlerle beraber oldunuz? Kimlerle yola çıktınız? Dün bir şerefsizlik yaptınız bugün de erkekliğinizi gösterin ve ortaya çıkıp suç ortaklarınızı açıklayın ve deyin ki; biz kazandığımız zaman şunu başbakan, şunu cumhurbaşkanı şunu bilmem ne yapacaktık ama olmadı beceremedik. Maksadımız şuydu buydu deyin ve hiç değilse erkek gibi cezanızı çekin.
Devletimizden beklentimiz, bize yönelen silahları; yöneltenlere çevirin ve görsünler bakalım namlunun ucunda olmak nasıl bir duygu. Hatta onlara bizim aldığımız mermileri değil onların ağababalarının gönderdiği mermileri kullanın. Haçlının çocukları, fetö’nün tohumları, onun için gözyaşı döküp, onun adına devlet kurumlarına bağış sandıkları koyanlar, sizlerde kendinizi kalabalıkların ardına saklamayın. Onun sayesinde servet sahibi olanlar, siyah arabalarda gezip bugün itirafçı rolüne bürünüp karşımıza geçip sırıtanlar, şerefsizlerin yardakçıları, sizler de unutulduğunuzu sanmayın. Bu alçaklığa sizlerde ortaksınız. Bu millet sizleri de unutmaz ve gün gelir bütün yaptıklarınızın hesabını sorar. Siz biraz daha sırıtarak gezin. Silahı doğrultan ne kadar şerefsiz se sizlerde onlar kadar şerefsiz ve alçaksınız.
Bu millet size ne istediniz de vermedi? Vermesini bilen millet almasını da bilir.
Allah bu devlete ve millete zeval vermesin…
Fatih KAPLAN 13.07.2017

Yazılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Suç teşkil edecek yazılardan dolayı edebice.net sorumlu tutulamaz.

Yazar Hakkında

İlginizi Çekebilir

0 yorum