İşte Kadın Fotoğraf Yarışması

3 Ocak 2017 0 yorum Yarışma 2566 Görüntüleme

iste-kadin-fotograf-yarismasi-2017-kucuk

Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı (DOKA), kadınların sosyal ve ekonomik yaşamlarına dikkat çekmek için “İşte Kadın” başlığıyla bir fotoğraf yarışması düzenledi. Renkli ve siyahbeyaz kategorisinde düzenlenecek yarışmaya son eser gönderme tarihi 7 Şubat 2017.

Fotoğrafçının objektifinden kadınların ekonomik ve sosyal yaşamdaki durumlarıdır. Katılımcılardan, kadınların iş hayatı ve günlük ve kamusal yaşam içerisindeki durumlarını
objektiflerinden yansıtmaları beklenmektedir. Yarışma sonrası yapılacak jüri değerlendirmesinde ilk üç sıra belirlenecek ve ödül almaya hak kazanacaktır. “Hazır Giyim Sektöründe Kadınlara Yönelik Eğitim ve Girişimcilik Hareketi Operasyonu” (GATE) kapsamında düzenlenen “İşte Kadın” konulu fotoğraf yarışmasının amacı kadınların ekonomik ve sosyal hayata katılımlarındaki öneme dair farkındalık düzeyini yükseltmek, özellikle iş hayatı içerisindeki durumlarına dikkat çekmek, konuyla ilgili yaklaşımları fotoğraf yoluyla ifade eden bir platform oluşturmak ve Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı’nın görünürlüğünü artırmaktır.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Yazılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Suç teşkil edecek yazılardan dolayı edebice.net sorumlu tutulamaz.

Yazar Hakkında

İlginizi Çekebilir

0 yorum