Metal Fırtınaya, Ergenekon yumruğu

6 Mart 2017 0 yorum Genel 1310 Görüntüleme

METAL FIRTINAYA; ERGENEKON YUMRUĞU …
Son ve bağımsız dediğimiz cumhuriyetimizi kuralı 100 yıla yaklaştık. Bu kadar zaman içerisinde, 1924 de başlayan batı hayranlığı, 1939 da Abd.’yle dostluk antlaşması , 1947 de milli eğitim ve abd’yle askeri antlaşmalar , Nato’ya girme karşılığında Kore’ye asker gönderme ,68 olaylarında ve 12 Eylül’e kadar giden süreçte , birkaç kez gidip gelen ,fotörlünün sayesinde abd’ye boyun eğmemiz ivme kazanmış.
12 eylül’ de açık açık’’ bizim çocuklar kazandı ‘’ diyen abd’ye 12 Eylül’ün ardından Türkiye’mizi teslim alan arı kovanı, Türkiye’mizi bal arısı değil eşek arısı resmiyle, adeta düzenbazların cirit attığı, benim memurum işini bilir mantığıyla, rüşvetin normal sayıldığı, papatyaların hüküm sürdüğü, bir ülke konumuna sokmuş buda yetmezmiş gibi , 1 koyup 3 alacağız sloganıyla yola çıkılan 1. körfez savaşının sonucunda, dibimizde Federe Kürt devleti ve bu devletin haritalarında açık açık bizim güneydoğumuzun yer aldığı bir Kürdistan safsatasıyla karşı karşıya kalmıştır.
Devam eden süreçte, saçma sapan bir gümrük birliği anlaşmasıyla tüm gelirlerimize ortak, tüm içişlerimize müdahil, kendi teröristini asan ama bize kasteden piçlere, son derece babacan bir AB tuzağıyla, eli kolu bağlanan bir Türkiye’den .
2001 yılında ise krizlerle bizi baş başa bırakan, iç ve dış tüm hain güçlerin üzerimize çullandığı, -işini bilenlerin- zengin olurken, gariban halkın beş parasız kaldığı hatta ve hatta borcunun katlandığı bir ülke oluverdik.
2003 yılında yine yeni umutlarla yola çıkan güzel ülkemiz. Son 15 yılını da sanal paralarla geçirip, bankamatiklerde işini halleden, alışveriş yaparken bile cebinde olmayan, hatta hiç olmayan bir parayla harcama sınırlarını aşmış, üretmeyen ama sürekli tüketen bir toplum haline getirilmiş ve bağımsızlıktan bahseden ama her yönden bağımlı olan bir ülke pozisyonunda kalmıştır.
Evet sözde bağımsız ve önemli derecede üretim yapan bir ülkeyiz, hani; ANAP döneminde F 16 ları monte edip üretmeden hava atıyorsak bugünde aynı durumdayız.
Nasıl mı? Cebimizde Çin malı telefonlar, altımızda alman malı arabalar, içinde Arap malı benzin, üzerimizde Fransız malı gömlek, boynumuzda İtalyan malı kravat, kolumuzda İsviçre malı saat, soframızda İsrail’in ürettiği tohumdan yetişen sebze ve meyvelerle sürekli tüketen ama üretmeyi düşünmeyen bir toplum olduk.
Bu kadar olumsuzluk içinde ve gelinen bu noktada, her taraftan sarılmış, şehirlerinde bombalar patlatılan, vatandaşlarının güvenliğini, zar zor koruyabilen bir devlet görüntüsü vermeye çalışanlar var .
Ama hesap etmedikleri bir şey var, dün Sevr’le başlattıkları, ama bu aziz milletin ölümü göze alıp, karşı koyduğu bir dünya var. Bu millet her şeyi göze alır ve tekrar Kurtuluş Savaşına girer, bu sefer gerekeni de yapar karşısında ne Yahudi tanır ne AB nede ABD.
Onların METAL FIRTINA planı varsa bu yüce milletin ERGENEKON’da yoğrulmuş DEMİR YUMRUĞU var. Onlar metal fırtınayı başlatmadan biz DEMİR YUMRUĞUMUZU indirelim.
Bize; Fetö, Pkk, Işid, bilmem ne hiçbiri güç yetiremez, onların ŞARK MESELESİ hedefleri ve sorunları varsa, bizimde TURAN – KIZILELMA ,hedefimiz var .
Bizi yönetenler bu millete ses verin, el uzatın, düşün önümüze, bizi sanal kartlarla, boş hayallerle değil, gerçek vaad ve eylemlerle yanınıza isteyin. Ben inanıyorum ki bu millet her şeyi göze alır ve siz bir isteseniz bin gelir, bin isteseniz milyon kere gelir.
HAYDİ VAKİT DEMİR YUMRUĞU İNDİRME VAKTİ TEK YAPACAĞINIZ YA ALLAH DEYİP BİR YUMRUK ATMAK BİSMİLLAH DEYİP İŞE BAŞLAMAK.
Haftaya pazartesi buluşmak ümidiyle sendromsuz, pazartesiler güzel ülkem, güzel milletim.

F . KAPLAN

Yazılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Suç teşkil edecek yazılardan dolayı edebice.net sorumlu tutulamaz.

Yazar Hakkında

İlginizi Çekebilir

0 yorum