3. Yayın Yılında Duyuru

25 Mayıs 2018 0 yorum Edebice Dergisi 1482 Görüntüleme

ÜÇÜNCÜ YAYIN YILIMIZDA OKUR VE TAKİPÇİLERİMİZE DUYURU:

13.sayi-slider

Edebice dergimiz, 2016 Mayıs ayında çıkan ilk sayıyla sizlerle buluştu. Bu buluşma her iki ayda bir aralıksız sürdü ve bugün 13. sayıya ulaştı. Dileriz daha nice sayılar sizlerle buluşmaya devam eder.

Şiirimizin son dönem ustalarından rahmetli Abdurrahim Karakoç sayısı ile 3. yayın yılımıza giriyoruz. Dergimize abone olarak bizlere destek olan okurlarımıza teşekkür ederiz. Bizden haberdar olan, bizi seven, taktir ve takip eden ancak henüz abone olmamış dostlarımızdan da abone olmalarını rica ederiz. Kültür ve sanat dergilerinin boğuştuğu sıkıntılar hepinizce malumdur. Burada tekrar eyleyerek edebiyatı sevenlerin, edebiyatseverlerin tadını kaçırmak istemiyoruz. Lakin, kendiniz için küçük bizim içinse oldukça değerli ve büyük destek ve fedakarlıklarla bu yolculuğumuzda yanımızda olmanızı arzu ederiz. Abonelik ile ilgili bilgiler aşağıdadır. İsteyen dostlarımız bize sosyal medya hesaplarımızdan yahut e-postalarımızdan ulaşabilirler. Talebimizin kıymetli okurlarımız ve dostlarımızca hadsizlik olarak algılanmamasını arzu eder, dergimizin hazırlanmasında ve sizlere ulaşmasında emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Edebice

ABONE OLMAK İÇİN

Dergimizin yıllık abonelik bedeli 70 Türk Lirasıdır. (Öğrenci 60 TL)

Kurumsal abonelik 100 TL

Abone olmak için abonelik bedelini aşağıda belirtilen hesaplara yatırmanız ve dekontu ve iletişim bilgilerinizi (Cep Telefonu ve açık adres) abone@edebice.net    e-posta adresine göndermeniz yeterlidir.

Edebice Faik VURAL adına Posta Çeki Hesap No: 13429971

İş Bankası Bafra Şubesi Faik VURAL adına

İBAN No: TR 3600 0640 0000 1732 01222 361

Bilgi için: bilgi@edebice.net yahut facebook hesabımıza doğrudan mesaj yollayabilirsiniz.

 

Yazılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Suç teşkil edecek yazılardan dolayı edebice.net sorumlu tutulamaz.

Yazar Hakkında

İlginizi Çekebilir

0 yorum