Edebice Yazarlarımız 11. Ankara Kitap Fuarında Kitaplarını İmzalayacak…

2 Ocak 2017 0 yorum Konferans-Söyleşi-Panel 2914 Görüntüleme

11. Ankara Kitap Fuarı 6-15 Ocak 2017 tarihleri arasında ATO Fuar ve Kongre Merkezi’nde yapılacak. Dergimizin de yaraları arasında yer alan Prof. Dr. İskender Öksüz, Prof. Dr. Nurullah Çetin, Yağmur Tunalı, Metin Savaş, Misli Baydoğan, M. Levent Kaya, Ali Bademci ve Hasan Erimez fuarda kitaplarını imzalayacaklar. İşte İmza günleri:

m-levent-kayaMehmet Levent Kaya:

Dergimizin yazarı, Çölde Dor ve son kitabı “Ölüöne” ile tanınan M. Levent Kaya 7 Ocak Cumartesi günü 11.00-14.00 saatleri arasında Doğu Kitabevi standında okuyucularıyla buluşacak.

 

 

 

nurullahProf. Dr. Nurullah Çetin:

Nurullah Çetin Türk Sorunu, Türk İslam Medeniyeti, Milli Kültür Davası, Andımız ve Gençliğe Hitabeyi Anlamak gibi düşünce kitaplarının yanı sıra edebiyat üzerine yaptığı çalışma ve verdiği eserlerle tanınıyor. Nurullah Çetin 8 Ocak 2017’de 14.00-17.oo saatleri arasında Akçağ Yayınlarının standında olacak.

 

 

150583

Prof. Dr. İskender Öksüz – Yağmur Tunalı:

Prof. Dr. İskender Öksüz ve Yağmur Tunalı 8 Ocak 2017 Pazar günü saat 13.00‘ten itibaren Panama yayınları standında olacaklar.

 

 

hasan-erimezHasan Erimez

Özellikle son dönemlerin tarih romancılığında isminden söz ettirmeyi başaran Hasan Erimez, “Kutlu Kağanlık” ve “Demirdağın Kurtları” romanları ile okuyucularıyla 7 Ocak Cumartesi ve 8 Ocak Pazar günleri Ötüken Neşriyat’ın standında buluşuyor.

 

 

metinsavasMetin Savaş

Dergimizde özellikle fikir yazılarıyla yer alan Metin Savaş son dönemlerin en popüler romancılarından. Son kitabı “Dehşet Palas AVM” ile adından sıkça söz ettiren usta yazar okuyucularıyla 14 ve 15 Ocak tarihlerinde  12.00-20.00 saatleri arasında Ötüken Neşriyat standında buluşuyor.

 

 

misliMisli Baydoğan:

Ötüken yayınlarından çıkan son kitabı “Hû Diyen Karga” ile geniş bir okuyucu kitlesine ulaşmayı başaran Misli Baydoğan, 14 Ocak Cumartesi günü 12.00-20.00 saatleri arasında kitaplarını imzalayacak.

 

 

 

ali-bademci-kucukAli Bademci

Dergimizde Çinggis Hahan adlı makalesini 1. ve 2. sayımızda yayımladığımız Ali bademci, aynı isimle Yeditepe Yayınlarından çıkardığı kitabını 14 Ocak Cumartesi günü Yeditepe Yayınları standında imzalayacak.

 

 

 

Yazılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Suç teşkil edecek yazılardan dolayı edebice.net sorumlu tutulamaz.

Yazar Hakkında

İlginizi Çekebilir

0 yorum