Edebice 26. Sayı Çıktı!

17 Mayıs 2021 0 yorum Edebice Dergisi 489 Görüntüleme

Edebice 26. Sayımız Çıktı!

26.sayi-slider

Edebice’nin bahar sayısı “Yâdımızda Türk Yurtları” Dosya konusu ile çıktı. Sokağa Çıkma kısıtlaması sebebiyle meydana gelen gecikmeden dolayı siz değerli takipçi ve okurlarımızdan özür dileriz!

EDEBİCE TÜRK YURTLARINI “YÂD” EDİYOR
Edebice 26. sayısı çıktı. “Yâdımızda Türk Yurtları” dosya konusu ile çıkan Edebice İlkbahar sayısı okuyucu ile buluşuyor. Türk coğrafyasının değişik bölgelerinden izlenimler, hatıralar, tarihi veskalarla dopdolu “Yâdımızdaki Türk Yurtları” dosyasının editörlüğünü Dr. Öğrt. Üyesi Mehmet Emre Çelik yaptı. Dosyada yazısı bulunan isimler şöyle: Zafer Karatay, Tuğçe Nur Kesin, Elif Arpacı, NUman Altuğ Öksüz, M. Levent Kaya, Suphi Saatçi, Kutlu Altay Kocaova, Mustafa Tuğrul Çolak, İlhan Aslan ve M. Mücahid Dündar.
Dosya dışında şiirleriyle Furkan Tanrıver, Elif Burcu Özkan, Nedim Yılmaz, Seda Nur Kurt, Ercan Sağlam, Rıdvan Yıldız, Mehmed Mumcu, Ali Gümüş ve Özkan Kaya; öyküleriyle Erhan Şibik, Feyza Ay, Serap Kılınçoğlu, Dilek Akıllıoğlu ve Münevver Alemdar; diğer yazılarla da M. Hayati Özkaya, M. Halistin Kukul, Ahmet Şahin, Ersin Bayram, Engin Balcı, Ayhan Sağmak, M. Emin Avcı, Halit S. Dönmez, Necdet Cura, Rabia Sümeyye Karapınar ve Ülkü Kara 26. sayıda yerlerini aldılar.

edebice-26-kapak

Yazılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Suç teşkil edecek yazılardan dolayı edebice.net sorumlu tutulamaz.

Yazar Hakkında

İlginizi Çekebilir

0 yorum