Edebice 21. Sayı Çıktı!

24 Ocak 2020 1 yorum Duyurular , Edebice Dergisi 1072 Görüntüleme

edebice 21-sayı-paylaşım

Edebice dergisi 21. sayısı Ömer Seyfettin dosyası ile çıktı. Vefatının 100. yılı dolayısıyla ünlü hikâyecimiz Ömer Seyfettin için özel bir dosya hazırladık: “Türk’ün İrfanını Öyküye Taşıyan Yazar: Ömer Seyfettin”

Prof. Dr. Nazım Hikmet Polat, Prof. Dr. Şaban Sağlık, Prof. Dr. Nurullah Çetin, Prof. Dr. Şahin Köktürk, Tayfun Haykır, Mehmet Hayati Özkaya, Yunus Emre Uyar, Numan Altuğ Öksüz, Ertuğrul Gazi Derhem, Elif Arpacı, Mustafa Tuğrul Çolak, Lütfi Bergen, Yıldırım Türk, Metin Savaş, Ali Ertuğrul Kocatürk, Necati Mert, Salim Nizam, Sena Baykal, Ayfer Güler dosya konusunda yazılarıyla 21. sayıda yerlerini aldılar.

Ayrıca “En çok sevdiğiniz Ömer Seyfettin Öyküsü hangisidir, neden?” sorusuna verdikleri cevaplarla Şerif Aydemir, Kudret Ayşe Yılmaz, Senem Gezeroğlu, Füsun Menşure, Metin Özdemir, Muhammet Erdevir, Soner Oğuz, Yunus Meşe, Sinan Terzi ve Mesut Doğan da Ömer Seyfettin dosyasına yerlerini aldılar.

Bu sayıda şiirleriyle S. Nur Kurt, Muhammet Durmuş, Yağız Ozan ve Celalettin Kurt;

diğer yazılarla Halistin Kukul, Mustafa Özbalcı, Neslihan Mar, Demet Yener, Engin Balcı, Kübra Can,

ve Karikatürüyle Çağrı Cebeci yerlerini aldılar.

Abonelik için bizimle iletişime geçiniz.

Whatsap iletişim hattı: 0541 867 55 53

Yazılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Suç teşkil edecek yazılardan dolayı edebice.net sorumlu tutulamaz.

Yazar Hakkında

İlginizi Çekebilir

1 yorum

  1. demet Ocak 31, at 22:00

    Bu sayıda şiirleriyle S. Nur Kurt, Muhammet Durmuş, Yağız Ozan ve Celalettin Kurt; diğer yazılarla Halistin Kukul, Mustafa Özbalcı, Neslihan Mar, Demet Şener, Engin Balcı, Kübra Can, ve Karikatürüyle Çağrı Cebeci yerlerini aldılar. Adımı düzeltirseniz mutlu olurum, adım Demet Yener. teşekkür ederim...

    Reply

Yorum Yapabilirsiniz