Edebice 15. Sayıda!

19 Eylül 2018 0 yorum Edebice Dergisi 1040 Görüntüleme

edebice-15-sayi

Edebice dergimiz 15. sayıya ulaştı. Edebicenin 15. sayının kapağı “güz” temasıyla çıkıyor. Şükrü Erbaş’ın “…Ve güz geldi Ömür Hanım. Hüznün bütün koşulları hazır. Nedenini bilmediğim bir keder akıyor damarlarımdan” dizeleri ve ressam Erkan Morca’nın sonbahar desenlerini aksettirdiği kapak resmi ile okuyucusunu selamlıyor Edebice.

Edebice’nin bu sayısında iki güzel söyleşi yer alıyor. Prof. Dr. Ahmet Bican Ercilasun ve P.K. 546 kitabının yazarı M. Hayati Özkaya söyleşileri.

Bu sayıda yazı ve şiirleri olan isimler şöyle: Doç. Dr. Hasip Saygılı, Hakan İlhan Kurt, A. Yılmaz Soyyer, Abdullah Mollaoğlu, Ayşe Ünüvar, Numan Altuğ Öksüz, M. Halistin Kukul, M. Nihat Malkoç, Mustafa Tuğrul Çolak, Ömer Burak Sert, Emin Önder, Muhammed Korkmaz, Halil Maraş, Mert Öztaş, İnayet Millidere, Erkan Morca, Serkan Gökbulut, Gamze Uyar, Hasan Atik, Soner Oğuz, Sıdıka Zeynep Yiğit, Önder Çangal, Seda Nur Kurt, Ersin Bayram, Melisa Fırat, İsmail Kılınç, Hakkı Suat Yılmazer, Burak Akdağ, Meltem Türk, Uğur Demirel ve çizgileriyle karikatürist Çağrı Cebeci…

Abone olmak için Nasıl Abone Olurum sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yazılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Suç teşkil edecek yazılardan dolayı edebice.net sorumlu tutulamaz.

Yazar Hakkında

İlginizi Çekebilir

0 yorum