Yarın Dergisi Seyyid Ahmet Arvasi Dosyasıyla Çıktı!

18 Aralık 2017 0 yorum Dergi Dünyası 1588 Görüntüleme

yarin-3-sayi
Yarın Dergisi Aralık-Ocak 3. sayısı “Seyyid Ahmet Arvasi” dosyası ile çıktı. “Yarına söyleyecek sözümüz var” mottosuyla yayın hayatına başlayan Yarın Dergisi, bu sayısında yazar ve mütefekkir Seyyid Ahmet Arvasi dosyasıyla okuyucusuyla buluşuyor.

Bu sayıda S. Ahmet Arvasi talebelerinden yazar, eğitimci, hekim ve Tekden Film kurucularından Dr. Kemal Tekden ile Arvasi üzerine yapılmış söyleşiye yer veriliyor.

Dergi bu sayısında usta çizer Murat Yılmaz’ın çizgilerini yayınlamaya devam ediyor.

Yarın’ın 3. sayısında Ömer Koca, Ahmet Selim Gül, Uğurcan Güler, Serdar Öcal, Yavuz Selim Yaylacı, Ali Parlak, Süreyya Altunkara, Yusuf Alper Oyar, Muhammed İbrahim Balcı ve Muhammed Enes Kala’nin şiirlerine yer veriliyor.

Dergide Seyyid Ahmet Arvasi’nin yaşamından kesitler sunan fotoğraf albümü dikkat çekiyor. Talebesi Dr. Kemal Tekden ile yapılan söyleşi Arvasi’yi yakından tanımak için iyi. Arvasi üzerine katkıda bulunan isimler şöyle: Hikmetullah Arvas, Alperen Akbaş, Ahmet Alperen Arvas, Mustafa Güçlü, Tuğrul Salman ve Nuray Aydemir.

Yarın’ın Aralık- Ocak sayısının yazarları ise Mehmet Bilal Yamak, Özge Özgür, Akif Aytaç, Elif Sönmezışık, Erhan Genç, Memduh Atalay, Aydın Hız, Habip Arvas, Haldun Lengerlioğlu, Bilgehan Bülbül, Ömer Bilgin, Ahmet Murat Atabay ve Davut Bayraklı.

Yazılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Suç teşkil edecek yazılardan dolayı edebice.net sorumlu tutulamaz.

Yazar Hakkında

İlginizi Çekebilir

0 yorum