TÜRKİYE DE TESADÜFİ KAZALAR

2 Haziran 2017 0 yorum Genel 1373 Görüntüleme

TÜRKİYE’DE TESADÜFİ KAZALAR
Türkiye’de, bazı dönemlerde üst üste kazalar meydana gelir. Çoğu zaman bir tesadüf çoğu zaman da bir komplo teorisi gibi görünen bu kazalarda nice yiğitlerimiz şehit olur. Birkaç başsağlığı mesajından sonra hepsini unuturuz.
Tahminen 15 gün önce bir kazada şehit olan Denizli cumhuriyet başsavcımız Mustafa Alper beyden sonra dün de son günlerde adını kahramanlar listesine yazdıran komutanımız Aydoğan Aydın beyi ve ekibini bir kaza sonucu kaybettik. Bu kazalar peş peşe gelip bizi yaralıyorsa ve birer tesadüf değilse bunların araştırılması gerekir. Eğer bu kazalarda başka bir ihtimal varsa ve bu topraklarda devam edegelen bir savaşın devamıysa taraflarda belli olduğuna göre mücadeleye devam edilmeli evirmeden çevirmeden bunların üstüne gidilip baş üstünde baş, taş üstünde taş bırakılmamalı.
Ne istediyseniz veren bu millet artık sizden tek bir şey istemektedir. Suçlular cezasını çeksin ve bu illeti başımıza kim sardıysa bugün gelsin yargı önünde hesap versin. Falanca yerde yoktur, filanca yerde yoktur deyip günü kurtarma hesabı yaparsanız şimdiye kadar kurtardığınız günlerin nasıl kara geceye dönüştüğünü gördük, yaşadık. Hiç kimse kendini kenara çekip süt dökmüş kedi gibi bakmasın.
Dün; şarlatana gelmediği için gözyaşı dökenler, gelmesi için dua edenler, ne istediniz de vermedik diyenler, resmi dairelere ‘’hoca efendiye’’ bağış kutusu koyanlar, avukatlığını yapıp karşısındakine sert çıkanlar, ona şerefsiz diyene bu sözleri hakkıyla iade ediyorum deyip üste çıkanlar, kalabalıkta kaybolmaya çalışmasın. Hepsi tek tek ellerini kaldırıp bu millete hesap versinler.
Bugün de günü kurtarma derdine düşüp sadece nefsinizi düşünürseniz, gecelerimiz kabus olmaya devam eder. En altından en üstüne kadar ne kadar hain varsa temizlemezseniz bunun bedelini ödersiniz. Bu milletin bedel ödetmediği hiç kimse kalmadı.
Artık, millete istediğini verin.
Şehitlerimize Firdevs cenneti, yakınlarına sabır, milletimize metanet dileklerimle;
BAŞIMIZ SAĞ OLSUN…
Fatih KAPLAN

Yazılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Suç teşkil edecek yazılardan dolayı edebice.net sorumlu tutulamaz.

Yazar Hakkında

İlginizi Çekebilir

0 yorum