ŞAHA KALKAN YÜCE MİLLET

12 Mart 2017 0 yorum Genel 1405 Görüntüleme

DEVAM EDEN SAVAŞIN UYANAN TARAFI…

’Silahsız haçlı savaşları’’ bundan sonra nasıl bir boyut alacak?
Dünyayı yakından ilgilendiren bu olaylar olurken biz sadece laf üretip, birbirimizi yemekle mi vakit geçireceğiz? Ya da 400 yıldır bizi bitirmek isteyen haçlı zihniyeti bizim 100 yıldır uyuduğumuzu mu zannediyor? Kökü 4000 yıla dayanan, medeniyetler kurmuş geliştirmiş, bunlarla beraber dünyaya yön vermiş ve ‘’İmparatorluklar’’ kurmuş bu yüce millet; bu kadar uzun zaman uyur mu?
Her devletin kendine has bir planı varken bizim de bir planımız vardı. Yüzyıllar boyunca uyguladığımız bu plan artık devreye girdi ve bu saatten sonra bizi ne şu ne de bu durduramaz. Hergün akan kanımız bu toprakları yeterince suladı ve artık kanı akanın kanı akıtma zamanı geldi. Şehirlerinde bombalar patlarken yüreği yanan bu yüce millet sizin sokaklarında bombalar patlatmaz ama şuna emin olun ki, bu millet dostunu da düşmanını da çok iyi bilir.
Bu yüce Millet’den dostları emin düşmanları korkar olmuştur ki bundan sonrada bu değişmez. Atatürk’ün de söylediği gibi damarlarında dolaşan asil kan bu milleti ayağa kaldırır. Kılıç kınından çıkmış ve yeni anayasayla beraber hızlı, atak ve en önemlisi vesayetsiz, icazetsiz bir hükümet modeli inşa edilecektir. Şimdi herkes kendine göre rol biçerken biz de elimiz kolumuz bağlı oturamayız böyle, yaşamaktansa ölmeyi yeğleyen bir milletten bekleneni şanlı yüce milletim gösterecektir inşallah.
Güzel ve mutlu günlerin gelmesi dileğiyle, hayırlı günler, hayırlı haftalar…
ASİL TÜRK MİLLETİ…

F. KAPLAN

Yazılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Suç teşkil edecek yazılardan dolayı edebice.net sorumlu tutulamaz.

Yazar Hakkında

İlginizi Çekebilir

0 yorum